Videozáznam maturitních plesů

 

   Vážený pane profesore, vážení studenti,

 

dovolujeme si Vám nabídnout své služby. Maturitní ples pro Vás bude obrovským zážitkem a my jsme připraveni zhotovit videozáznam z jeho průběhu tak, aby byl důstojnou vzpomínkou na Vaše zážitky i po dlouhých letech.

 ples

   Každé třídě se bude věnovat jeden zkušený kameraman, který kvalitní digitální technikou zachytí nejen kompletní oficiální část plesu,
( nástup, projevy, stužkování, přípitek, sbírání peněz, tanec s profesory, rodiči ), ale i případnou slavnostní večeři a další průběh plesu se zaměřením především na Vás maturanty a Vaší zábavu.

   Neponecháváme nic náhodě a proto se zúčastníme i Vašeho nácviku, abychom byli jak se říká v obraze a případně pomohli i radou z našich dlouholetých zkušeností z těchto akcí.

 

  

   Úvodní sekvence pořadu tvoří záběry ze školy a třídy, s představením všech maturantů, třídního a jejichfotografií z dětství. Pořad samozřejmě doplníme titulky, včetně jmen  maturantů, fotografiemi ze školních akcí a podobně. V závěru pořadu umístíme krátký clip z hlavních okamžiků plesu. Vše podbarvíme vhodnou hudbou.

 Celý záznam a zpracování provedeme v digitálním systému s použitím počítačových efektů, všechny kopie tak  budou mít stejnou kvalitu.  DVD se záznamem dodáme v plastovém pouzdře s barevným přebalem se záběry z plesu.

 

Cena kazety VHS i  DVD je 450 Kč při celkovém minimálním odběru 20 ks.

 

   V případě velkoplošné projekce, můžeme připravit videoklip Vaší třídy z předtočených materiálů, který můžete během plesu prezentovat.

   V případě naší spolupráce, každé třídě kterou budeme natáčet, poskytneme do tomboly videokazetynebo DVD s naší tvorbou v prodejní hodnotě cca 500 Kč.

 Jsme přesvědčeni, že naše dlouholeté zkušenosti z této činnosti oceníte i Vy při shlédnutí kvalitníhovideozáznamu z Vašeho maturitního plesu.

  

   V případě zájmu volejte obratem na výše uvedená tel. čísla. Rádi Vám poskytneme podrobnosti, předvedeme ukázky z naší tvorby a domluvíme se na osobní návštěvě vaší školy.

 

                                                                  S pozdravem

                                                                                  Jiří Husník, HV studio Slaný

 
SlanyTV

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain